قوانین و مقررات
کاربران سایت اعم از آگهی دهندگان و نمایش دهندگان هر دو در زمان ثبت نام موافقت خود را با قوانین سایت اعلام می دارند و لذا هر کاربر موظف است قبل از اقدام به ثبت نام و فعالیت در سایت ، قوانین مندرج در این صفحه را مطالعه کند.
قوانین در نظر گرفته شده برای کاربران با توجه به شرایط زمانی و نحوه عملکرد سیستم و سیاست های کلی مدیران شبکه تبلیغ ایرانی ممکن است در هر زمان تغییراتی داشته باشد که در این صفحه قابل رؤیت خواهد بود.
کلیه اطلاعات هویتی کاربران اعم از نام و نام خانوادگی ، شماره تماس و ... که در زمان ثبت نام ایجاد می شود باید بر اساس اطلاعات صحیح و واقعی توسط کاربر ارائه گردد. لذا در صورت مشاهده هرگونه موارد مغایر با اطلاعات هویتی کاربران پس از ثبت نام شامل نام غیر واقعی و اطلاعات نادرست تماس و مالی ، به منزله تخلف از قوانین سایت بوده و حساب کاربری فرد خاطی مسدود و از واریز هرگونه وجه در آمد به حساب وی جلوگیری خواهد شد.
نمایش دهندگان می توانند حداکثر از 5 کد نمایش آگهی در صفحات سایت خود استفاده کنند و استفاده بیشتر از کد نمایش آگهی ها تخلف محسوب شده و سایت کاربر موقتا تا رفع مشکل غیر فعال می گردد.
شبکه تبلیغ ایرانی در صورت مشاهده هرگونه تخلف نمایش دهندگان ، حساب کاربری فرد خاطی را موقتا مسدود و از واریز وجه به حساب وی جلوگیری می کند و تا زمانیکه که دلیل موجهی از سوی فرد خاطی ارائه نشود حساب کاربری غیر فعال خواهد بود.
برخی از این گونه تخلفات عبارتند از:
   - هرگونه تشویق و ترغیب کاربران به کلیک اضافی بر روی بنرها
   - تقلب در افزایش آمار تعداد آی پی ها بویژه آی پی های مشابه
   - درج تبلیغات در سایت ها و وبلاگ هایی که لینک آنها در حساب کاربری کاربران موجود نباشد
   - ویرایش و دخل و تصرف در کدهای ارائه شده جهت نمایش تبلیغات
   - نمایش تبلیغات بصورت ثابت بر روی محتوای مطالب سایت که خود به نوعی تحمیل تبلیغات به کاربر تلقی می گردد
   - نمایش تبلیغات در فریم های مخفی ، صفحات خالی و بدون محتوا و لینک باکس
کد دریافتی جهت نمایش بنرها از نظر محتوایی مشکلی ندارد. لذا درج کدهای نمایش تبلیغات در محل مناسب در قالب سایت ها و وبلاگ ها به عهده کاربران خواهد بود.
سایت های نمایش دهنده آگهی موظف هستند مطالب خود را طی قوانین جاری کشور جمهوری اسلامی ایران تدوین و منتشر کنند و درج محتوای غیر متعارف پس از تایید سایت ها نظیر هرگونه انتشار فیلتر شکن ها ، آموزش هک و کرک ، عدم رعایت کپی رایت نرم افزارها و فایل های خاص ، توهین به شخصیت ها ، سازمان ها و نهاد های رسمی دولتی و غیر دولتی ، ارائه محصولات جنسی و تصاویر مستهجن ، انتشار فیلم و موسیقی غیر مجاز ، محتوای نامناسب و هجو موجب غیر فعال شدن سایت موردنظر خواهد شد .
جهت حفظ و ارتقا سطح کیفی سایت های نمایش دهنده ، سایت های فعال در بازه های زمانی مختلف از نظر تعداد بازدید و تعداد کلیک ها بر اساس سایت های اعتبار سنجی بررسی شده و در صورت عدم کسب رتبه لازم نسبت به معیار های شبکه تبلیغ ایرانی طی تذکر به کاربران غیر فعال شده و کاربر ملزم به افزایش بازدید های سایت خود جهت استفاده از امکانات شبکه خواهد بود .
درآمد سایت های نمایش دهنده از انجام کلیک ها تا قبل از رسیدن مبلغ موجودی کاربران به سقف برداشت نزد شبکه تبلیغ ایرانی بصورت امانت تا هر زمان باقی خواهد بود. لذا در صورت عدم تمایل به ادامه فعالیت در شبکه تبلیغ ایرانی ، کاربران می توانند نسبت به دریافت درآمد خود درخواست واریز مربوطه را از طریق بخش صورتحسابها برای ما ارسال کنند. همچنین کاربران اجازه افزایش موجودی خود را از طریق واریز مبالغ به حساب کاربری نخواهند داشت و هزینه پرداختی به این شکل به تنهایی قابل برگشت نخواهد بود .
پذیرش کلیه تبلیغات بر اساس قوانین جاری کشور جمهوری اسلامی ایران بوده و شبکه تبلیغ ایرانی هیچ گونه مسئولیتی در قبال شعارها ، مطالب و تصاویر مورد استفاده در آگهی های نمایش داده شده ندارد. لازم به ذکر است طبق ماده 3 آیین نامه اجرایی ماده 7 قانون حمایت از مصرف کنندگان مسئولیت تبلیغ خلاف واقع بر عهده سفارش دهنده و سازنده آگهی است.
آگهی دهنده موظف است قبل از واریز هزینه تبلیغات ، لینک و بنر خود را جهت تایید مدیر شبکه با ارسال درخواست آگهی جدید در سیستم ، اعلام و پس از تایید درخواست وی ، هزینه را با توجه به تعرفه های در نظر گرفته شده واریز کند. لازم به ذکر است هزینه واریز شده جهت درج تبلیغات پس از کسر از موجودی کاربر به هیچ عنوان قابل برگشت نیست.
شبکه تبلیغ ایرانی مختار است در صورت دریافت هرگونه اخطار از مراجع قضایی ، انتظامی و نهاد های ذیربط در فضای مجازی نسبت به نمایش آگهی های خاص ، موقتا آگهی مربوطه را غیر فعال و یا لغو نماید و مسئولیت هرگونه خسارت ناشی از آن بر عهده آگهی دهنده خواهد بود.
آگهی دهنده محدودیتی در زمان نمایش آگهی خود ندارد و هر زمان بنا به صلاحدید خود می تواند بودجه روزانه آگهی خود را تعیین و یا آگهی را موقتا غیر فعال کند.
تعیین بودجه روزانه صرفا جهت مشخص نمودن سقف تعداد کلیک های قابل انجام در طول یک روز برای هر آگهی می باشد و الزامی برای شبکه تبلیغ ایرانی مبنی تامین تعداد کلیک های درخواستی برای آگهی ایجاد نمی کند. لازم به ذکر است میزان نمایش هر آگهی و تعداد کلیک های دریافتی بسته به عوامل مختلفی از جمله بودجه کل ، تعداد بنر ها ، هدفمندی های مورد استفاده و ... بصورت هوشمند تعیین می گردد. همچنین جهت اجرای کمپین های بزرگ پیشنهاد می شود قبل از ارسال درخواست آگهی با بخش پشتیبانی سایت هماهنگی های لازم به عمل آید.
اطلاعات کاربران شامل مشخصات فردی و مالی درج شده در حساب ها محرمانه است و در هیچ صورت بجز حکم مراجع قضایی در اختیار هیچ فرد یا سازمانی قرار داده نخواهد شد.
تبلیغات تبلیغات کلیکی تبلیغات اینترنتی مدل لباس مجلسی مدل لباس مدل مو مدل مانتو
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شبکه تبلیغ ایرانی است.
جهت مشاهده بهتر امکانات سایت از آخرین نسخه مرورگر خود استفاده کنید