سفارش طراحی
اولین اصل در تبلیغات اینترنتی داشتن بنر های جذاب جهت جذب مخاطبان هدف و معرفی خدمات شماست. هر چه بنر های شما طراحی گرافیک بهتر و محتوای جذابتری داشته باشند مخاطبی که بر روی تبلیغات شما کلیک می کند با اعتماد و اختصاص اعتبار بیشتری به شما وارد سایت شده و محتوای سایت شما را جهت استفاده از خدمات و محصولات بررسی می کند و احتمال جذب مخاطب و افزایش میزان فروش و درآمد شما بالاتر خواهد رفت.

همچنین طراحی صفحه فرود جذاب و مخاطب پسند جهت ورود کاربران از طریق کلیک های انجام شده نیز اهمیت بسیار زیادی دارد چراکه مخاطب پس از انجام کلیک ها وارد سایت شما می شود و اگر این صفحه که شامل طراحی گرافیک قالب و چیدمان ها ، محتوا و معرفی خدمات و محصولات شما می باشد جذابیتی برای کاربر نداشته باشد براحتی فرصت پیش آمده از دست رفته و به نوعی مشتری سایت شما را ترک می کند.

لذا با توجه به این احساس نیاز ، جهت مشاوره و خلق ایده های جدید در زمینه طراحی بنر های تبلیغاتی جذاب و صفحات فرود مناسب می توانیم بهترین ها را برای تبلیغات شما آماده کنیم. تنها کافی است از طریق فرم زیر مشخصات و توضیحات درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در اسرع وقت توسط تیم طراحی بررسی و پیگیری شود.
نام و نام خانوادگی   
آدرس ایمیل   
شماره تماس   
موضوع درخواست   
شرح درخواست   
تبلیغات تبلیغات کلیکی تبلیغات اینترنتی مدل لباس مجلسی مدل لباس مدل مو مدل مانتو
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شبکه تبلیغ ایرانی است.
جهت مشاهده بهتر امکانات سایت از آخرین نسخه مرورگر خود استفاده کنید