اخبار سایت
برآمد صبح و بوی عید نوروز       به کام دوستان و بخت پیروز
مبارک بادت این سال و همه سال       همایون بادت این روز و همه روز

ضمن تبریک فرا رسیدن عید نوروز به همه ایرانیان ، به اطلاع نمایش دهندگان گرامی می رسانیم صورتحساب درآمد سایت ها و وبلاگ ها از کلیک های انجام شده در بازه زمانی 1 اسفند تا 30 اسفند صادر و مبلغ درآمد به موجودی کاربران افزوده شد. کلیه کاربرانی که موجودی حساب آنان بیش از 20.000 تومان می باشد می توانند درخواست واریز خود را برای ما ارسال کنند تا هزینه موردنظر به حساب بانکی کاربران واریز گردد.
همچنین می توانید از درآمدهای خود جهت نمایش تبلیغات و شارژ آگهی های خود در شبکه تبلیغ ایرانی نیز استفاده کنید.

لازم به ذکر است با توجه به تعطیلات پایان سال و عید نوروز و عدم امکان ارسال حواله پایا برای نمایش دهندگان در این ایام از سوی بانک ها ، کلیه درخواست های واریزی که از تاریخ 1 فروردین لغایت 4 فروردین ارسال می شوند در اولین روز کاری بعد از تعطیلات (5 فروردین) انجام خواهند شد.

تاریخ: 1 فروردین ماه 1396
به اطلاع نمایش دهندگان گرامی می رسانیم صورتحساب درآمد سایت ها و وبلاگ ها از کلیک های انجام شده در بازه زمانی 1 بهمن تا 30 بهمن صادر و مبلغ درآمد به موجودی کاربران افزوده شد. کلیه کاربرانی که موجودی حساب آنان بیش از 20.000 تومان می باشد می توانند درخواست واریز خود را برای ما ارسال کنند تا هزینه موردنظر به حساب بانکی کاربران واریز گردد.
همچنین می توانید از درآمدهای خود جهت نمایش تبلیغات و شارژ آگهی های خود در شبکه تبلیغ ایرانی نیز استفاده کنید.

تاریخ: 1 اسفند ماه 1395
با عرض پوزش بعلت جابجایی محل شرکت و تغییر خطوط تماس، از تاریخ 27 دی ماه لغایت 12 بهمن ماه پاسخگویی تلفنی موقتا انجام نخواهد شد و شما می توانید از طریق فرم درج شده در بخش تماس با ما و یا ارسال پیام در بخش پشتیبانی با ما در ارتباط باشید.


تاریخ: 25 دی ماه 1395
ضمن تبریک شب یلدا و آرزوی لحظاتی خوش در کنار خانواده برای شما ، به اطلاع نمایش دهندگان گرامی می رسانیم صورتحساب درآمد سایت ها و وبلاگ ها از کلیک های انجام شده در بازه زمانی 1 آذر تا 30 آذر صادر و مبلغ درآمد به موجودی کاربران افزوده شد. کلیه کاربرانی که موجودی حساب آنان بیش از 20.000 تومان می باشد می توانند درخواست واریز خود را برای ما ارسال کنند تا هزینه موردنظر به حساب بانکی کاربران واریز گردد.
همچنین می توانید از درآمدهای خود جهت نمایش تبلیغات و شارژ آگهی های خود در شبکه تبلیغ ایرانی نیز استفاده کنید.

تاریخ: 1 دی ماه 1395
جهت جلب رضایت بیشتر نمایش دهندگان از کسب درآمد در جایگاه های نمایش تبلیغات و فراهم کردن فضای بیشتر جهت نمایش تبلیغات، مبلغ حاصل از درآمد هر کلیک بین 10 تا 30 تومان بسته به رتبه الکسا سایت نمایش دهنده افزوده یافته است. جزئیات بیشتر را می توانید در صفحه نمایش دهندگان مشاهده کنید:

https://tabligheirani.com/publisher

تاریخ: 6 آذر ماه 1395
دیگر صفحات : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
تبلیغات تبلیغات کلیکی تبلیغات اینترنتی مدل لباس مجلسی مدل لباس مدل مو مدل مانتو
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شبکه تبلیغ ایرانی است.
جهت مشاهده بهتر امکانات سایت از آخرین نسخه مرورگر خود استفاده کنید