سوالات متداول
سیستم تبلیغات کلیکی یکی از روش های متداول تبلیغات در اینترنت است که از دو سو کاربران را به خود جذب می کند ، یک دسته نمایش دهندگان تبلیغات که سایت ها و وبلاگ ها هستند و در ازای نمایش تبلیغات و کلیک هایی که بر روی هر بنر انجام می شود طبق قوانین سایت مبلغی را از سیستم دریافت می کنند. دسته دوم نیز آگهی دهندگان خواهند بود که با نمایش تبلیغات خود با هزینه های بسیار کم در این سیستم به کسب و کار خود رونق می بخشند.
جهت کسب درآمد ابتدا باید در سایت عضو شوید. پس از ورود به بخش کاربری در قسمت سایت های من سایت های خودتون رو ثبت کنید (ثبت سایت جدید). پس از تایید سایت شما می تونید کد نمایش تبلیغات رو دریافت کرده و در قالب سایت خودتون در محل مناسب درج کنید. همچنین می تونید جهت تنظیم نحوه نمایش آگهی ها به بخش تنظیمات سایت موردنظر مراجعه کنید.
با توجه به سیاست های کلی مدیران شبکه جهت افزایش بازخود تبلیغات همه سایت ها مورد تایید نیستند. به عنوان مثال سایت های زیر مورد تایید قرار نمی گیرند :
سایت ها و وبلاگ های بدون محتوا با قالب های نامناسب و غیر فارسی ، سایت های فروش فیلتر شکن ، فروش محصولات و انتشار محتوای جنسی ، چت روم ، لینک باکس ، تبادل بنر ، سیستم های افزایش بازدید و کسب درآمد مشابه فعالیت ، محتوای غیر مجاز نظیر تصاویر مستهجن ، فیلم ها و موسیقی خارجی و غیر مجاز ، سایتها و وبلاگ های کم بازدید .
همچنین جهت بررسی بیشتر می تونید با ارسال پیام در بخش پشتیبانی از علت عدم تایید سایت نیز مطلع بشید تا در صورت لزوم مشکل مربوطه رو رفع کرده و بتونید در شبکه به عنوان نمایش دهنده تبلیغات فعالیت کنید.
در شبکه تبلیغ ایرانی آگهی ها در دسته بندی ها و موضوعات گوناگونی هستند و کلیه آگهی ها قبل از افزوده شدن به شبکه تبلیغات از نظر محتوایی بررسی و پس از تایید مدیران شبکه قابل نمایش خواهند بود.
در شبکه تبلیغ ایرانی آگهی ها در دسته بندی ها و موضوعات گوناگونی هستند و لذا جهت نمایش آگهی ها ابتدا باید در بخش تنظیمات سایت خود دسته بندی موضوعی سایت خود را انتخاب و سپس دکمه ذخیره را بزنید. در غیر این صورت سایت شما دسته بندی نشده و آگهی نمایش داده نمی شود.
بله شما می توانید در قسمت تنظیمات سایت خود آگهی های موردنظر خود را فیلتر کنید تا این آگهی ها در سایت شما نمایش داده نشود.
بله هر سایت یا وبلاگی را که می خواهید از آن درآمد کسب کنید باید ابتدا در قسمت سایت های من ، لینک خود را اضافه کنید تا توسط مدیران شبکه بررسی و سپس به مجموعه سایت ها افزوده گردد. در غیر این صورت استفاده از یک کد برای دیگر سایت ها و وبلاگ ها به نوعی تخلف محسوب شده و کد مورد نظر غیرفعال و حساب شما مسدود می گردد.
در سیستم تبلیغات کلیکی جهت جلوگیری از برخی سوء استفاده های احتمالی محدودیت هایی در نظر گرفته شده است ، برخی از این موارد عبارتند از : زمانی که یک نفر بر روی یک بنر، دو یا چند بار کلیک کند تنها اولین کلیک آن فرد در هر روز (24 ساعت) در سیستم به عنوان کلیک قابل پرداخت محاسبه می گردد و بقیه کلیک ها تکراری بوده و قابل پرداخت نیستند. همچنین روش هایی جهت جلوگیری از تقلب نیز بصورت پیشرفته در سیستم پیش بینی شده است. جهت مشاهده آمار لحظه ای کلیک های هر سایت نیز می توانید به بخش آمار سایت مراجعه کنید.
در حال حاضر درآمد حاصل از انجام هر کلیک صحیح بصورت پایه برای سایت ها با رتبه الکسا کمتر 500 ایران مبلغ 130 تومان ، سایت ها با رتبه الکسا کمتر از 2,000 ایران مبلغ 100 تومان ، سایت ها با رتبه الکسا کمتر از 5,000 ایران مبلغ 80 تومان و برای سایر سایت ها مبلغ 70 تومان درنظر گرفته می شود. همچنین در صورت استفاده آگهی از انواع هدفمندی ها بابت هر نوع هدفمندی نیز 10 تومان به درآمد سایت افزوده می شود.
کلیه کلیک های روز جاری در حال پردازش می باشد و 24 ساعت بعد در حساب شما درج می شود. لذا شما می توانید آمار لحظه ای کلیک های خود را در بخش آمار روزانه هر سایت با گزارش آی پی و تاریخ انجام کلیک و لینک ارجاع دهنده مشاهده کنید (گزارش آماری بصورت کلی در بخش سایت های من با 24 ساعت تاخیر نمایش داده می شود) .
درآمد شما با موجودی شما متفاوت هست. مبلغ درآمدی که در بخش سایت های من به شما نمایش داده می شود صرفا گزارش میزان درآمد سال جاری برای سایت های شماست و مجموع درآمدهای شما بصورت ماهانه در اولین روز هر ماه شمسی بصورت صورتحساب صادر و به موجودی شما افزوده می شود.
در حال حاضر حداقل مبلغ قابل برداشت توسط کاربران 20,000 تومان درنظر گرفته شده است یعنی تا زمانیکه موجودی حساب کاربری شما به 20,000 تومان نرسیده باشه نمی تونید درخواست واریز بدید. پس از اینکه موجودی شما به حدنصاب رسید می تونید از طریق بخش صورتحساب ها درخواست واریز خودتون رو برای ما ارسال کنید تا هزینه موردنظر به حساب بانکی شما منتقل بشه. زمانبندی انجام واریز ها نیز در اولین روز کاری بعد از ارسال درخواست شما خواهد بود.
جهت درج آگهی ابتدا باید در سایت عضو شوید. پس از ورود به بخش کاربری در قسمت آگهی های من باید مشخصات آگهی خودتون رو شامل تعداد کلیک های درخواستی ، نام و فایل های آگهی ارسال کنید (ثبت آگهی جدید). پس از تایید آگهی شما توسط مدیریت ، با توجه به تعداد کلیک درخواستی هزینه موردنظر رو از طریق شارژ آگهی انجام دهید. سپس آگهی شما بصورت خودکار فعال شده و می تونید آگهی خودتون رو از بخش تنظیمات هر آگهی مدیریت کنید.
شما می توانید تبلیغات خود را طبق دسته بندی موضوعی موردنیاز خود بصورت هدفمند و در سایت های مرتبط با موضوع فعالیت خود نمایش دهید. در شبکه تبلیغ ایرانی آسوده خاطر خواهید بود کلیک های تکراری و تقلب برای آگهی شما محاسبه نمی شود و شما به مشتریان واقعی دست می یابید. گزارش آماری شفاف و دقیقی از تعداد کلیک های انجام شده ، بودجه روزانه ، مشخصات آگهی های کلیک شده ، سایت های مرجع و ... به تفکیک هر آگهی به شما ارائه می شود. همچنین امکان نمایش آگهی در ساعات شبانه روز و روزهای هفته به طور خاص نیز تعبیه شده است. این امکان نیز برای شما فراهم شده تا آگهی خود را تنها در سایت های پر بازدید در شبکه نمایش دهید. می توانید بسته به نیازتان و در زمان های مختلف بودجه روزانه آگهی خود را تغییر دهید. آگهی های شما در ابعاد استاندارد در پنج سایز 120x240 پیکسل و سایز 125x125 پیکسل و سایز 468x60 پیکسل و سایز 300x250 پیکسل و سایز 728x90 پیکسل در شبکه قابل نمایش است.
در شبکه تبلیغ ایرانی سایت ها با توجه به موضوع و زمینه فعالیت دسته بندی شده اند لذا شما به عنوان آگهی دهنده جهت عدم نمایش آگهی های خود در دسته بندی خاص می توانید به بخش تنظیمات آگهی مراجعه کرده و دسته بندی های مورد نظر خود را جهت نمایش در سایت های زیر مجموعه انتخاب کنید.
ابتدا آگهی خودتون رو در سایت ثبت کنید . پس از تایید آگهی توسط مدیریت ، در گزینه شارژ آگهی، آگهی خود را از طریق موجودی فعلی شارژ کنید تا آگهی بصورت خودکار فعال شود.
بله از بخش تنظیمات آگهی می تونید بنر های جدید خودتون رو آپلود کرده تا پس از تایید مدیریت در آگهی شما جایگزین شوند.
بله در بخش تنظیمات آگهی می تونید برخی مشخصات آگهی شامل بودجه روزانه آگهی ، وضعیت نمایش آگهی ، انتخاب دسته بندی موضوعی نمایش آگهی ، نمایش آگهی در ساعات و روزهای هفته و عدم نمایش در سایت های کم بازدید رو در هر زمان دلخواه ویرایش کرده و سپس هزینه هر کلیک بر اساس امکانات مورد استفاده محاسبه خواهد شد.
تبلیغات تبلیغات کلیکی تبلیغات اینترنتی مدل لباس مجلسی مدل لباس مدل مو مدل مانتو
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شبکه تبلیغ ایرانی است.
جهت مشاهده بهتر امکانات سایت از آخرین نسخه مرورگر خود استفاده کنید