درباره ما
در دنیای امروز که رقابت در بازارهای اقتصادی و خدماتی بسیار گسترده شده ، تبلیغات نقش مهمی در موفقیت شرکت ها ، سازمان ها و موسسات ایفا می کند و باعث رشد و توسعه کسب و کار ، جذب مخاطبان هدف و در نهایت رسیدن به پله های ترقی می شود. با توجه به فضای رقابتی تبلیغات در سایت های فارسی زبان برآن شدیم تا امکاناتی فراتر از امکانات معمول جهت نمایش تبلیغات در بستر فضای مجازی ایرانیان ارائه کرده و ضمن اجرای روش های نوین تبلیغات اینترنتی ، زمینه کسب درآمد برای مدیران سایت های ایرانی نیز فراهم گردد. بدین منظور شبکه تبلیغ ایرانی نیز از زمستان سال 1390 پس از بررسی بازارهای تبلیغاتی و سیستم های کسب درآمد اینترنتی طبق برنامه ریزی مدیران شبکه ، فعالیت خود را آغاز کرد.

تبلیغ ایرانی یک شبکه ارائه دهنده خدمات تبلیغات اینترنتی است که از سیستم پرداخت به ازای کلیک بهره می گیرد و از دو سو کاربران را به خود جذب می کند : از یک طرف وب سایت های اینترنتی به عنوان نمایش دهنده تبلیغات می توانند با اجرای تبلیغات در سایت خود کسب درآمد کنند و از سوی دیگر موسسات و شرکت هایی که قصد انجام تبلیغات در اینترنت را دارند به عنوان آگهی دهنده فعالیت می کنند. سایت ها و آگهی هایی که در شبکه تبلیغ ایرانی ارائه شده اند همگی قبلا از لحاظ فنی ، ظاهری و محتوایی توسط مدیریت شبکه بررسی و به تایید رسیده اند که این موضوع باعث شده تا سایت ها و وبلاگ ها با کسب اطمینان بتوانند از امکانات شبکه استفاده کنند و کیفیت ارائه خدمات در سطح بسیار مطلوبی باشد. همچنین به لطف بهره گیری از آخرین تکنولوزی های برنامه نویسی تحت وب ، سیستم های ضد تقلب برای جلوگیری از محاسبه کلیک های غیر صحیح طراحی شده تا آگهی دهندگان با خیالی آسوده بتوانند در این حوزه فعالیت کنند.<

همچنین برخی از خدمات تخصصی تبلیغ ایرانی شامل مشاوره تبلیغات در زمینه های مختلف از جمله روش های افزایش بازدید واقعی ، برند سازی و نحوه جذب مخاطبان هدف در زمینه های مختلف فعالیت های اقتصادی بویژه کسب و کارهای نوپا در فضای اینترنت ، بهینه سازی وب سایت برای موتور های جستجو در کلمات کلیدی خاص ، ارتقا رنک گوگل و رتبه الکسا و ارائه راه حل ها و راهکاری های موثر در زمینه تبلیغات هدفمند می باشد.

پیشنهاد می کنیم قبل از انجام هرگونه اقدام تبلیغاتی جهت مشاوره مستقیم ابتدا با ما تماس بگیرید.
تبلیغات تبلیغات کلیکی تبلیغات اینترنتی مدل لباس مجلسی مدل لباس مدل مو مدل مانتو
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شبکه تبلیغ ایرانی است.
جهت مشاهده بهتر امکانات سایت از آخرین نسخه مرورگر خود استفاده کنید